درباره بامداد برین

شرکت بامداد برین در سال 1383 با هدف تامین مواد اولیه، بسته بندیهای شیشه ای، پلاستیکی و ماشین آلات مورد نیاز آرایشی و در راستای ایجاد تسهیلات و سرعت بخشیدن در تامین کالا، خدمات و ارتقای سطح کیفیت محصولات آرایشی در بازار ایران تاسیس گردید. هدف مستمر این شرکت، تلاش در جهت معرفی و تامین محصولات و تکنولوژی روز دنیا به منظور همگام سازی بازار داخلی با استانداردهای بین المللی و در نهایت کمک به چرخه اقتصادی کشور و دسترسی مصرف کنندگان به کالاها و محصولات با کیفیت آرایشی است.
تخصص ما در واردات و تامین مواد اولیه لاک ناخن، شیشه لاک ناخن، شیشه عطر و ادکلن، بسته بندی های پلاستیکی متنوع آرایشی، ماشین آلات آرایشی و همچنین مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و ... است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به فهرست محصولات ما مراجعه کنید. ما با شرکت های بسیاری در دنیا فعالیت می کنیم. برای محصولات ذکر شده با اطمینان می گوییم که می توانیم تامین کننده و شریک تجاری ایده آل شما باشیم.
ماموریت ما طراحی، توسعه و صنعتی سازی محصولات آرایشی است که شالوده آنها با تکنولوژی نوین و نوآوری و خلاقیت آمیخته شده باشد. هدف اصلی، رسیدن به بالاترین درجه اتوماسیون منعطف با در نظر گرفتن کاستن هزینه ها، و تمرکز ویژه بر روی افزایش کیفیت محصولات نهایی است.
شرکت ما تمام شکوه و جلال مورد نیاز مشتریان را تامین نموده و تا آنجایی که آگاه هستیم، ما بزرگترین تامین کننده برای تولید هرگونه بسته بندی محصولات آرایشی بوده و واردات محصولات ما از چین، کره جنوبی، تایوان، اروپا، و ... صورت میگیرد.

خط مشي

- بهبود مستمر کيفيت محصولات و فرآيند بهداشت و ايمني در جهت سلامت و رضايتمندي هر چه بيشتر مصرف کنندگان و مشتریان
- توجه به تکنولوژي روز دنيا و بکارگيري ابزارهاي نوين اجرايي ومديريتي در تامین محصولات جديد
- تامين کامل نيازهاي مشتريان داخلي با ارائه بهترين قيمت وکيفيت

اهداف

- حرکت بر محور مشتري مداري و تلاش براي کاهش قيمت تمام شده محصولات وافزايش کيفيت وکميت کالای تولید شده
- حضور گسترده در بازار داخل کشور و بازار کشورهاي منطقه